شقق للبيع في سوان ليك, التجمع الاول بـ 2 مليون جنيه, صفحة 30

13,924 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن أحدث مشروعات Prime Home

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بموقع ممتاز في الحي الخامس – بيت الوطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اجداد مشريع بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اجداد مشريع بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • منتجع فيدالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Better Home Development
    السويس,العين السخنة,منتجع فيدالا

    1 - 6 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت الوطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر 140م استلام فوري بمقدم 882الف بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا كيرف

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Cornerstone Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا كيرف

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة فى الممشى

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 40 متر مربع فالهضبه الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٨٬٩٢٥ جنيه

    استوديو 45 م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • فورتي سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٦٩٬٩٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الباتيو فيدا اقل من سعر الشركة

    Western House logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م بجاردن متشطبه الشيخ زايد مقدم 1.6م-11توتال

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م بجاردن متشطبه الشيخ زايد مقدم 1.6م-11توتال

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م بجاردن متشطبه الشيخ زايد مقدم 1.6م-11توتال

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالمنطقه الرابعه تسهيلات مناسبه للجميع

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م معاها جاردن برايم لوكيشن متشطبهRTM

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا مودرن على شارع المجزر الرئيسى

    Golden house logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا مودرن على شارع المجزر الرئيسى

    Golden house logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في الحي الاول - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فندقي للبيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٤٥٬٢٩٠ جنيه

    لقطة باجمالي مليون800 الف في B8 مساحة 51م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة