شقق للبيع في سوان ليك, التجمع الاول بـ 2 مليون جنيه, صفحة 17

13,921 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جدا للاستثمار في اروع موقع في b8 مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٩٠٬٤١٥ جنيه

    وحدة 65 متر للبيع بسعر مميز في Florenza - الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوريا سيتى

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م كليوباترا - خطوات من الترام

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م محرم بك (كومباوند سما)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • جلالة أزور

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٣٣٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Convoy
    السويس,العين السخنة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي التاسع الاكثر تمييزا ف العبور

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأعلي نسبه تميز وسعر قابل للتفاوض لسرعه البيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م متشطبة في كمبوند سوديك إيست

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٠٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الإسماعيلية,مدينة الإسماعيلية,شيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند سوديك إيست بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل من سعر السوق في هايد بارك – Parkway

    Next Door Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو مساحه خضراء في أو ويست قرب سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م فى قطاميه جيت استلام فورى على حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • سوانيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    SAK Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سينو

    1 - 4 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثماريه و سكنيه استوديو فى مبنى فندقى

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى 55م فيو لاندسكيب فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو لاندسكيب تكمله اقساط

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو إطلالة مسبح - تقسيط حتى 5 سنوات

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في سيدي بشر

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • مورفو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,مورفو

• 28

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه صف اول من الوجهه تكملت اقساط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه و بسعر لقطه وجهه فى لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها مليون و 300 الف فقط من المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تكملت اقساط على حمام سباحه فى مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م تكملت اقساط فيو poolفى لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٦٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • جوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٠٬٢٣٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جوار

    1 - 3 غرفة