شقق للبيع في محافظة البحر الاحمر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 2

520 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 50م-تشطيب كامل-قسط 36 شهر _عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م-غرفه وصاله-عقد اخضر-تشطيب كامل-قسط36شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو بالغردقه|مقدم 20% وتقسيط على 4 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    أسلوب حياة منتجعي: استوديو في لاجونا – الغردقة

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_تشطيب كامل_عقد اخضر_تقسيط 36شهر_مقدم40%

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٩٠٬٧٠٩ جنيه

    استثمار ذكي: ستوديو بفيو حمام سباحة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    فرصة استثمارية بالأحياء | تقسيط على 4 سنوات

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٤٧٬٤٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٩٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في Marvento Resort – الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في Riva Beachfront District – الغردقة

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١٥٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    Pool Level Studio: Best Price & Direct Pool View

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح: موقع متميز في الكوثر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح متميز بالقرب من الممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٢٣٢ جنيه

    فرصة في لاجونا.. استوديو بفيو بسين استثمار مضمون

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 31 م² موقع استراتيجي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 31 م² أفضل سعر بالمنطقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 36 م² بعائد مضمون قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 36 م² بإطلالة شارع قرب كارفور

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استوديو بمقدم 200 الف وموقع قوي

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ذكية: شقة غرفة وصالة في قلب الكوثر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    سكن واستثمار في أقوى مواقع الغردقة

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع داخل منتجع في الغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    استلام 2027 – شقة غرفة نوم في منتجع متكامل الخدمات

    El-Bedihy & Co logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٨٣٬٣٧٥ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على الشارع بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو داخل منتجع متكامل بأسعار مميزة

    El-Bedihy & Co logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع