شقق للبيع في محافظة البحر الاحمر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 6

520 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو 31 م² بإطلالة مميزة وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع امام مطار الغردقه الدولي بالكوثر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale in Tiba Plaza

    My Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٧٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى مع امكانيه التقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م بحديقة خاصة في لاجونا بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشي السياحي امام مطار الغردقه!

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٣٧٬١٥٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة في قلب الغردقة – حياة منتجعية

    Homes Bay logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة بإطلالة حمام سباحة في إنتر الغردقة

    HPK logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٤٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بالاحياء بخصم 25%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٩٣٬١٢٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه 32م |علي الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 33م صغير وعملي مناسب للاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 48م في موقع مميز قدام مطار الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 48م فرصة سكن واستثمار قريب من كارفور

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 30 متر مثالي للاستثمار الذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٣٣٬٣١٢ جنيه

    ستوديو للبيع في ارابيا مقدم 50% وتقسيط على سنتين

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدات تبدأ من 33 م² داخل بلو كريست علي الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٢٬٠٠١ جنيه

    موقع حيوي بإطلالة خلفية و مساحة 33 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٧٨٬٦٩٧ جنيه

    Studio apartment for sale La Gouna Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه وبحر مساحتها 35متر مربع فالهضبه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه63م -اطلاله حمام سباحه -تقسيط 36شهر-عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٢٩٬٧٥٠ جنيه

    استوديو 35 متر يطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    عيش أو استثمر في موقع استراتيجي بمنطقة الكوثر،

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع في الكوثر امام مطار الغردقه!

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٢٩٬٧٥٠ جنيه

    استوديو 35م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٤٩٬٠٠٠ جنيه

    غرفه+صاله-تشطيب كامل-طريق الحجاز-تقسيط36شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع