شقق للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 2

61 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف دوبلكس ارضى بجاردن للبيع فى سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(160متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه (122م) بتشطيب راقي باميز فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم 1M وفيو لاند سكيب في سراي

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند بارك سنترال بسعر الطرح الاول

    Oaks Real Estate logo image

1

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 225م للبيع استلام فوري وقسط في مستقبل سيتي

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٤٬٥٠٠ جنيه

    ستديو للبيع 80م بسعر لقطة وافضل فيو في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٨٤٬٦٩٩ جنيه

    شقة للبيع 78م بأقل مقدم وأفضل سعر في كمبوند سراي

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٩٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٦٧٬١٨٣ جنيه

    ستوديو لقطة 80م بسعر مميز في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي علي طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٣٢٥ جنيه

    للبيع شقة في الداون تاون جاهزة للسكن

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو park متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٢٥٬٩٧٥ جنيه

    شقه بجاردن كرونر واخده prime location وفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 140م) بتشطيب خرافى ومقدم 10% فى بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.07مليون شقه بجوارAUC و فيو ع السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) تقسيط ع 12 سنة فى سراى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقة متشطبة+بجاردن 250م في قلب هيليوبليس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ( 181 م) استلام فورى فى سراى بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع سور فى سور مدينتى بخصم كاش 50%

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) على طريق السويس اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالقسط علي 12 سنة بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 950 الف امتلك شقه بجاردن سورxسور مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع