شقق للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 3

61 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (122م)بسعر لقطه بتشطيب راقي باميز فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالقسط علي 12 سنة بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 950 الف امتلك شقه بجاردن سورxسور مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 127م متشطبة بالكامل استلام فوري مقدم 10%

    GCR Developments logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في الطرح الاول من كمبوند سيتزن ب10% مقدم

    GCR Developments logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1400k=شقة(212م) جاهزة للسكن اليوم بفيو جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,500,000 شقة(140م+جاردن)(RTM) من ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900kاستلم الآن شقة(132م+حديقة169م+حمام سباحة

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع - سراى

    Remax Station logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع