شقق للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس بـ 950 ألف جنيه

3 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري وجاهزه للمعيشه في كمبوند هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز 14,100,000 بالقسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع