شقق للبيع في مدينة المستقبل بـ 2 مليون جنيه, صفحة 9

317 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقة متشطبة+بجاردن 250م في قلب هيليوبليس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة في سراي سور × سور مع مدينتي-مدينة مصر

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في سراي – ستوديو للبيع بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ( 181 م) استلام فورى فى سراى بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر في ماونتن فيو اليفا - فيو داخلي

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) على طريق السويس اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل مقدم ستديو فى بلوم فيلد موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في سراي بمرحلة ايلان لوكيشن مميز اقل من سعر

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٤٬٦٩٦ جنيه

    بسعر لقطه استوديو 81 م ف سراي مرحله ايلان فيومميز

    S signature logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م في سراي بمقدم قوي وتقسيط لحد 2028

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٥٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الثالث نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة بجوار مدينتي للبيع بخصم 50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجوار مدينتي مباشرة بخصم 50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كورنر بحري للبيع بسعر مميز المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو في سراي - مدينة مصر - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بأقل سعر بـMonark المستقبل بقسط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الدور الأرضى بجاردن مرحله نيو جاردنز نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف قلب المستقبل ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو بموقع مميز في Sarai استلام 6 شهور

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع