شقق للبيع في مدينة المستقبل بـ 2 مليون جنيه, صفحة 8

317 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في الماركت في موقع متميز - بلومفيلدز

    why solutions logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – مرحلة Esse

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ارخص مقدم غرفتين متاح حاليا ب سراي مع اقرب استلام

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٠ الف فقط ستديو متشطب فندقي كامل الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + خصم للكاش 50% تقسيط12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم275Kامتلك ستديو حديقه خاصه ف سراي امام مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة جاهزة للاستلام في بلومفيلدز – فرصة مميزة!

    Realtors logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 140م) بتشطيب خرافى ومقدم 10% فى بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر بجوار مدينتي لقطة وبتقسيط علي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز بإطلالة على الكلوب هاوس في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.07مليون شقه بجوارAUC و فيو ع السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي المستقبل سيتي خصم 50%

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي في المستقبل سيتي بخصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) تقسيط ع 12 سنة فى سراى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 50% شقة في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في بلوم فيلدز علي البحيرات مباشرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة ريسيل بسعر اقل من الماركت استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط حتي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات لأول مرة في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط علي 8 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات + امتلك شقتك في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع