شقق للبيع في مدينة المستقبل بـ 2 مليون جنيه, صفحة 12

319 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 81م للبيع فيو ع اللاجون بجوار مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع MNHD على طريق السويس بتسهيلات على12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1400k=شقة(212م) جاهزة للسكن اليوم بفيو جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ستوديو شقه لقطه في بلوم فيلدز لسرعه البيع

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63م – موقع مميز كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة باقل سعر - هاب تاون - المستقبل سيتي

    Wdeals for real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,500,000 شقة(140م+جاردن)(RTM) من ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ( 76 م ) للبيع فى بلوم فيلدز بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع ( 112 م + 118م حديقة ) بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ( 76 ) للبيع في بلوم فيلدز ( استلام فوري ).

    Realpals Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩١٣٬٣٩٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٦٥٬١٦٦ جنيه

    استوديو للبيع في بلومفيلدز - ليك سايد

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 33م للبيع في بلومفيلدز –جاهزة للاستلام

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (76م), فيو مميز اقل من سعر الماركت

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع في سراي ع طرق السويس بمقدم468K

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في كمباوند ألير بالمستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75 م للبيع فى بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو بقلب القاهرة الجديدة سراي بمقدم 510K

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن استلام فورى مرحله نيو جاردنز نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور سادس للبيع في ألير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع في سراي بمقدم 188الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ع طريق السويس امتلك ستديو بمقدم530kف سراي قسط ع12Y

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع في بلومفيلدز - مدينة المستقبل.

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬١٠١ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في ألير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٣٬٠١٦ جنيه/متر مربع