شقق للبيع كاش في مصر, صفحة 20

13,086 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 126م علي البحر مكيفة وبالمطبخ في تلال السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107م بمدينتي فيb1 فيو مفتوح بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٨٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة كاش ارضى بجاردن متشطبة امام ابراج ايون

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م في باتيو اورو من لافيستا بمقدم 1.900.000

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    طريق جمال عبد الناصر ( ابو قير ), جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ١٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 67 متر pool view ب LA CASA بالإنتر

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – Azha North Coast | مرحلة Ogma

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف بعزل تام فيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦١٥٬٧٨٥ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل بالتقسيط في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 176م للبيع بسعر اقل من الماركت

    متصدر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 116م بتشطيبات خاصة

    Start Homes Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩١م للبيع استلام فوري فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 176م للبيع بسعر اقل من الماركت

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتجمع استلام فوري شقه بديستركت 5 كاش 36% .

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ف الاندلس استلام فوري تقسيط على 18 شهر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه لوكيشن مميز فيو جانبي للسنترال بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بأميز لوكيشن في التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بالتكيفات بأميز لوكيشن في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع مسجد الهدايه, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في لوران رخصة مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 82م طلعت مصطفى كاش في B11

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٧٬١٩١ جنيه/متر مربع