شقق للبيع كاش في مصر, صفحة 17

13,086 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بالأندلس العائلي وسعر مميز و استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بجوار مول العرب 2 نوم ماستر

    متصدر

    City Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه183متر متشطبة استلام فوري متاح تقسيط علي 12 سنه

    Held Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه173م متشطبة استلام فوري متاح تقسيط علي 12 سنه

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه175متر متشطبة استلام فوري متاح تقسيط علي 12 سنه

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه191متر متشطبة استلام فوري متاح تقسيط علي 12 سنه

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٣٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فيو مفتوح عمارات الاندلس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 76م للبيع في بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145متر للبيع في الأندلس العائلي – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريفيرا الحي الخامس الهضبه الوسطي المقطم

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كومباوند ذا ادريس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160متر المقطم الهضبة الوسطي الحي الثالث

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس – فيلات الجامعة الأمريكية

    Al Fanar Development and project management logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بجاردن iVilla من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندلون بالتقسيط استلام فوري في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع امام مطار القاهرة على 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مرتفع للبيع – الحي التاسع – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كاش في مدينتي – B2

    Dream Homes Real Estate logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند جرين 6 – شركة مباني إدريس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 325م جناكليس - خطوات شارع ابوقير -

    B-connect Real Estate logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دوبل فيو لاندسكيب وpool فى سراى المستقبل

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م المعمورة ( شارع الملك حفنى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 105م ( تصلح سكني أو اداري ) بولكلي

    B-connect Real Estate logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع