شقق للبيع كاش في مصر, صفحة 14

13,086 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - علي الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م سبورتنج - علي البحر مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر شقة 105م VIP VIEW في قلب التجمع ايكون

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد الحي ال 11 اهالي فيلات

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع تسهيلات في الحي التالت شرق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه110م واجهه خارجيه استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة فورا | 168م بسعر مغري وفيو مفتوح

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 224م سموحة - كومباوند جراند فيو (دايركت

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر مرخصة سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل خالصه اقساط والسعر مميز جدا لسرعه البيع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٣٬٥٢٥ جنيه

    شقتك فوري بسعر كاش 13 مليون او قسط ربع سنوي 483الف

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٣٬٥٢٥ جنيه

    شقتك فوري بسعر كاش 13 مليون او قسط ربع سنوي 483الف

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في zed west استلام قريب

    The Polygon logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٣٬٥٢٥ جنيه

    شقتك فوري بسعر كاش 13 مليون او قسط ربع سنوي 483الف

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر شقة في كمبوند ديستريكت فايف مراكز

    Gate real estate marketing logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر شقة في ديستريكت فايف مقدم 11,550

    Gate real estate marketing logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٠٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيفث سكوير التجمع الخامس

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال20 بباكيه بالجراج باقل من 90الف للمتر

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البلازا تشطيب الترا لوكس اقل سعر متر

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب خاص بالتكييفات بسعر قابل للتفاوض

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أورورا بالاس| 73م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو65م غرفه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 154 متر بحري في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات والمطبخ

    Roots Development logo image

    كونتيننتال جاردنز, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع