شقق للبيع بـ 800 ألف في مصر, صفحة 32

1,079 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بفيو حمام سباحه مقدم 800ألف كاش 9م

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف بجاردن على طريق السويس بمقدم 525 الف فقط

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط لسرعة البيع مقدم650,000الف تستلم غرفة بالعلمين

    Step One Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو البحر فـ مارينا الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف با Zed East استلام السنادي أقل من سعر السوق

    Step One Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م / تشطيب vip بالتكييفات / بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كورنر بفيو مفتوح على البحيرات

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شقة للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بنصف الثمن استلام فوري متشطب بالعاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( بالتكيفات+المطبخ ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي باكبر عائد استثماري امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت 170م فـ الشروق امام كارفور (قسط 10 سنين)

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م فـ الوجه البحري متشطبة جاهزة للتسليم

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م (( تشطيب Modern )) بجوار سوديك قسط 15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة غرفتين فيو واجهتين امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٩٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة ف بلو فير جاهزة للمعاينة مباشرة ع محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 95م بمقدم 7.900الف للبيع بكمبوند بالم هيل

    Falcon for Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700 الف و اقساط 10 سنين شقة بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند سراي استلام فوري ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم10 % شقه(126م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع