شقق للبيع بـ 800 ألف في مصر, صفحة 37

1,079 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات قسط ربع سنوى450 أوكاش13مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات قسط ربع سنوى450 أوكاش13مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م جاهزة للاستلام ب 445,000 قسط ربع سنوي

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط عـ10سنين شقة دبل فيو امام فندقJW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 720 ألف = استلام فوري - بحري بفيو على واجهتين

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه قرب جامعه النيل قسط ع12س أوكاش6.140.000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه قرب جامعه النيل قسط ع12س أوكاش6.140.000

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز 14,100,000 بالقسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز 14,100,000 بالقسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو أرضي للبيع بحدائق الاهرام ٥٠متر

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فندقيه مع كونكورد السلام بمقدم 800 ألف

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع جاهز للمعاينه مقدم 390ألف تقسيط

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في التجمع 116م بالتقسيط على 10سنين

    GCR Developments logo image

    سكن اللارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بأقل مقدم وتقسيط على 12 سنة من مدينة مصر

    GCR Developments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط عـ10سنين شقة فـ التجمع امام فندقJW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كـورنر - Trible View خيـالي - بالتقسيط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم790 الف شقه 135م متشطبه استلام فورى بفيو بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م(جاهزه للسكن الفورى)بمقدم 550 الف متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بجنينة بمقدم و قسط 8 سنين

    متصدر

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع