شقق للبيع في حدود 500 الف في مصر, صفحة 3

450 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤٢٬٩٨٠ جنيه

    بقسط ع 15 سنة في كمبوند ديجويا 4 امام النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام سنتين بمقدم 5% - كريك ماونتن فيو

    TREX logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٨٬٩٠٢ جنيه

    شقق مميزة للبيع فى العبور الجديدة قبل زيادة السعر

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤١٥٬٣٨٠ جنيه

    بيع شقق فى مدينة العبور فى ارقى الاماكن بأفضل سعر

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • تريو زون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Dream Town
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,تريو زون

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤١٥٬٣٨٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العبور الجديدة بجوار الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم مفتاح شقتك جاهزه عالفرش قسط 3شهور 430K

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه فى التجمع باقساط تصل إلى 14 سنه

    TREX logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٧٬٤٢٢ جنيه

    امتلك وحدة سكنية فى العبور الجديدة بأفضل سعر

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٦٬١٣٣ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن فى العبور الجديدة بأرقى المناطق

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٧٦٬١٣٣ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة العبور الجديدة تشطيب رائع

    متصدر

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٩٬٢٢٥ جنيه

    شقة للبيع فى العبور الجديدة مميز سعر لقطة

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٩٬٢٢٥ جنيه

    امتلك شقتك الان فى العبور الجديدة بأفضل الاسعار

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنتين, 5 دقايق من الجامعه الامريكيه

    TREX logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • البارك في إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبه بالكامل بجوار مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 500 ألف - بحـري دبـل فيـو خيالي

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٦٬٠١٥ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٣٠الف توتال ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٦٬٠١٥ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٣٠الف توتال ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٦٬٠١٥ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٣٠الف توتال ١٢ مليون

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • العبور 15

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Buildera Developments
    القليوبية,مدينة العبور

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري مميزة للبيع متشطبة بالكامل -أفضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٦٬٠٣٣ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر 496الف كاش 11مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٦٬٠٣٣ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر 496الف كاش 11مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٦٬٠٣٣ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر 496الف كاش 11مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٦٬٠٣٣ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر 496الف كاش 11مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • زا ميد

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا مد

    2 - 5 غرفة

فرص شقق للبيع في حدود 500 الف في مصر

مصر، بلاد النيل والأهرامات، تتميز بسوق العقارات المتنوعة والتي تقدم فرصًا رائعة لمن يبحث عن شقق للبيع في حدود 500 الف. في هذا الإطار، تأتي العديد من المناطق المصرية خصوصًا القاهرة، الإسكندرية، الجيزة، والساحل الشمالي كمناطق جذابة جدا للباحثين عن شقق للبيع في هذه الفئة السعرية.

يستوجب القول أن اختيار الشقة المناسبة ليس بالأمر السهل، فهو يتطلب دراسة متأنية لعدة عوامل بما في ذلك الموقع، البنية التحتية، المرافق القريبة، فضلاَ عن التصميم الداخلي والخارجي للعقار.

فرص الاستثمار في شقق للبيع في حدود 500 الف في مصر

للباحثين عن فرص استثمارية قوية، يعد سوق العقارات في مصر واحدًا من الخيارات المثالية، خصوصًا الشقق المتوفرة للبيع في حدود 500 الف. الاستثمار العقاري في مصر يتميز بالمرونة والثبات، وهو يوفر عائدًا ماليًا جيدًا على المدى الطويل.

التوجيه نحو شراء شقق في هذه الفئة السعرية يتضمن عدة مزايا، منها العائد الاستثماري المرتفع، فضلا عن التوافر الكبير لهذه الشقق في مختلف المناطق السكنية، التي تضم العديد من المرافق والخدمات الحيوية.

من الجدير بالذكر أن السوق العقاري في مصر يمتلك قدرة كبيرة على التطوير والنمو، ما يجعله من بين الوجهات المفضلة للعديد من المستثمرين، سواء كانوا من مصر أو من خارجها. الختام يكون بالقول أن المستقبل يبدو مشرقا للباحثين عن فرص استثمارية في العقارات بمصر، والشقق المتوفرة للبيع في حدود 500 الف تعد من بين أفضل الاختيارات المتاحة.

ابحث عن شقق 40 متر للبيع في مصر