شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 26

2,384 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شارع في زهراء مدينه نصر عمارات الظباط

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري فى التجمع الخامس بجوار كايرو فيستفال

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠ ٪‏ كمبوند جرين مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة بجاردن متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 3 غرف متشطبة اقساط 10 سنين في ميان

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م استلام فوري فيو جانبي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو57م استلام فوري فيو جانبي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م ( ارضي + جاردن ) استلام فوري متشطبه +قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 173م في Zed East - مقدم 1,5 مليون + قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري بمقدم 1,800,000 جاهزة ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    فوري! اميز شقه متاحه علي System باقل سعر+موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي علي طريق السويس امام مدينتي مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر شقه بالقسط علي 12سنة بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 176م _ استلام فورى _ تشطيب VIP) بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في ستودا شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م/ تشطيب HIGH END/استلام فورى/ فى MAYAN

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه(170م) استلام فورى فى كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع(3غرف+3حمام)بالقسط امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م (( متشطبة جاهزة للتسليم )) فى مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م ((تشطيب كامل)) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م + جاردن 40م فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن في الزهراء

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف (متشطبة جاهزة للستليم) فـ قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن و الاستلام الان بجوار قطامية هايتس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قبل زيادة الاسعار شقة للبيع فى تاج سيتى ( 3 غرف )

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع