شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 25

2,384 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٣٠٠ جنيه

    3غرف متشطبة استلام فوري بجوار الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م غرفتين استلام فوري فيو جانبي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة 154م بفيو مفتوح استلام فوري ومتشطبultra moden

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيو خيالي علي pool باقل من سعرها ب 25%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٢ متر بمقدم ٣٠٪‏ كمبوند جرين علي حمام السباحة

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ في كمبوند بمدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف (متشطبة جاهزة للستليم) فـ قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    يمقدم 1.9م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.2مليون استلام فورى بجوارAUC +ةفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقة استلام فوري متشطبة امام الرحاب و AUC

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.3مليون استلم فورا شقه متشطبه بجوارAUC+فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كمبوند ماريوت ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م استلام فوري للبيع في اول التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (اقرب استلام ) فى هايد بارك _اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.4مليون استلم فورا بتشطيبVIP بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص استلام فوري شقة 3 غرف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص استلام فوري شقة 3 غرف نوم في جايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شارع في زهراء مدينه نصر عمارات الظباط

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري فى التجمع الخامس بجوار كايرو فيستفال

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠ ٪‏ كمبوند جرين مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة بجاردن متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع