شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 2

2,384 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم بفيو جاردن خاصة تشطيب سوبرلوكس باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م جاهزه للمعاينه للبيع فى التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٩٢٢ جنيه

    شقه 156م بحري فيو VIP بجوار AUC بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر وبمقدم3% في R8 العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م لقطه للاستثمار في R8 العاصمه بتسهيلات12سنه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقتك بسعر بعد الخصم 1,512,000

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بسعر لقطه في العاصمه - بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة بأميز لوكيشن وأقل سعر في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة بجاردن خاصة 90م اقساط-كمبوند طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم شقة بجاردن خاصة باقساط مُريحة جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • اب ماونت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٤٬١٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري بجوار الرحاب في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع 129م متشطبة فى التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٣٬٤٠٠ جنيه

    214 متر متشطبه بالكامل لوكيشن متميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة تقسيط ع 15 سنة بجوار سوديك ايست

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشترى شقة فى تاج سيتى 166م بالتقسيط حتى 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • ساج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٥٤٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Squares Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي المتميز مدينه بدر

    الاتقان الذهبي للتسويق العقاري logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    يمقدم 1.9م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٠٢٬٧٧٧ جنيه

    باقل سعر شقة 132م بحري فيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (177متر)بخصم مميز تشطيب راقي بفيو مفتوح على الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه قويه بمدينه نور شقه 82م فيو جاردن بمقدم بسيط

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • ميدتاون سكاي العاصمة الادارية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬٨٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Better Home Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ميدتاون سكاي

    1 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 67م حجز2022 باوفر تجاري في مدينه نور

    متصدر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 10سنين في قلب القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في الجولدن سكوير فيو Central Park

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في إيستاون سوديك فيو جاكرندا

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 81م للبيع على طريق السويس بالتقسيط على 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • نوتيون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Town Writers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نوشن القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة