شقق للبيع كاش في باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 3

126 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل كاش في الماركت - جاهزة للسكن

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    فرصة أقل سعر شقة 196 متر استلام فوري في بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    فرصة أقل سعر شقة 196 متر استلام فوري في بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر لاند سكيب فيو لاستلام فوري

    Roots Development logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر الاستلام فوري بموقع مميز

    Roots Development logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف نوم استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف نوم استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بموقع متميز - اقل كاش في الماركت

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري باقل سعر كاش موقع مميز

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع بين الفلل و جامعة بادية باديا بالم هيلز

    Roots Development logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط شهري 19الف فقط مقدم200 الف 7.4م كاش

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بموقع مميز

    Roots Development logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في Badya اكتوبر بالم هيلز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٢٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فيو لاند سكيب واسع استلام قريب

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر استوديو للبيع في باديا بالم هيلز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٨٨٬٦٥٠ جنيه

    شقة بالدور الثاني في موقع مطل على لاندسكيب

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٣٬٧٧٦ جنيه

    شقة أرضي بجاردن كورنر مميزة

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٣٨٬٣٠٦ جنيه

    وحدة أرضي بجاردن في موقع مميز جدًا

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 144م غرفتين نوم استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 144م غرفتين نوم استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة أرضي بجاردن 3 غرف استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة أرضي بجاردن 3 غرف استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 196 متر موقع مميز جدا استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 196 متر موقع مميز جدا استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع