شقق للبيع كاش في باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 2

126 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز 6 اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز 6 اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه استلام فورى فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٨٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٥٩٬٤١٠ جنيه

    شقة بالدور الأول في موقع مميز

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه استلام فورى فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٨٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٨٣٠ جنيه

    اقل سعر مقدم شقه متشطبه للبيع استلام فورى فى باديه

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٨٣٠ جنيه

    اقل سعر مقدم شقه متشطبه للبيع استلام فورى فى باديه

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري في Badya Palm Hills

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١١١٬٤٠٧ جنيه

    اقل سعر مقدم شقه فى باديه بالم هيلز استلام 2027

    متصدر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١١١٬٤٠٧ جنيه

    اقل سعر مقدم شقه فى باديه بالم هيلز استلام 2027

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بتشطيب كامل في بادية – بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بتشطيب كامل في بادية – بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٩٢٬٤٨٢ جنيه

    شقتك جاهزة في باديا.. والفرصة مش هتتكرر

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسعر خيالي في بادية بالم هيلز 195م جاهزة

    Rokn Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فى بادية بالم هيلز اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فى بادية بالم هيلز اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا قسط ربع سنوى 471ألف اوسعر كاش .11.430.0

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م بكمبوند باديا متشطبه مقدم 1,600,000

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في باديا شقة 151م متشطبه قسط 12 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند باديا متشطبه بالتقسيط علي 12 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري كاش

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر ستوديو للبيع في باديا بالم هيلز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة استلام ٦ شهور

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | ستوديو للبيع في باديا بالم هيلز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا بالم هيلز استلام فورى

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع