شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 168

4,703 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كارميل سوديك شقة 3 غرف بالوكيشن مميز

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    188م 3 غرف فيو مفتوح باقل مقدم وقسط على 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    ريفر ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف متشطبه بالكامل استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 194متر متشطبة فى زايد قريب من هايبر

    property hills Elite logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م كورنر بفيو اللاجون- إستلام 2027 - سعر جيد

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 194متر متشطبة فى زايد قريب من هايبر

    property hills Elite logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج ويست 175م 3 غرف وغرفة مربية

    Blocks logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع فى MV-Icity استلام فورى

    Mrkt Shake logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع متشطبة بالكامل بكمبوند - زايد

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 175م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع الشيخ زايد الحي العاشر مجاوره اولي

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه في الشيخ زايد الحي الحداشر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ٢٣٦م متشطبة مع مطبخ من إيكيا و تكييفات

    Ammaier for real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الروضه زايد سوبر لوكس موقع مميز

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 539K وقسط على10 سنين في ZAT -Voya

    Promax Property Investors logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٧٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٣٬٢٠١ جنيه

    شقة كورنر غرفتي نوم مع دفعة أولى: ٣,١ م

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    119م في Bahja بمقدم يبدا من 10% وتسهيلات حتى9 سنين

    Promax Property Investors logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فورى فى اى سيتى ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 150م إستلام فوري - فيو مباشر على النافوره

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة أرضي بجاردن للبيع- بحري -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع