شقق للبيع في مدينة 6 أكتوبر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 4

737 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م متشطبه مودرن قسط كوارتر مليون كاش15م

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م متشطبه مودرن قسط كوارتر مليون كاش15م

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م متشطبه مودرن قسط كوارتر مليون كاش15م

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م متشطبه مودرن قسط كوارتر مليون كاش15م

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م متشطبه مودرن قسط كوارتر مليون كاش15م

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • ستاي ان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاند سكيب ومساحه مميزه بتكمله اقساط للبيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة 145 متر في بادية بمقدم وتقسيط 12 سنة

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف باديه بالم هيلز متشطبة استلام سنه بمقدم 1,5

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري جاهزه علي السكن الفوري ومتسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مغتربين استلام فوري متشطبه فيو مفتوح 130 م

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للسكن الفوري بسعر خاص قابل للتفاوض لسرعه بيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع لمحبي الإستثمار اول سكن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في الحي الاول - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فندقي للبيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دبل فندقي البيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي نيوم اكتوبر التوسعات الشمالية

    Best Deal For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إيكو ويست, شقة للبيع في 6 أكتوبر

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند JOYA ع المحور مباشر بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه فيو غيرمجروح ف جنه اكتوبر م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف جاردن ليكس فيو لاند سكيب بأقل مقدم

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل م المالك115م متشطبه فيو بحري صريح جاهزه لسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بجانب جولف اكستنشن

    Inn Properties logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز قسط يصل الى 10 سنين

    Inn Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بادية لوكيشن مميز بمساحة 130

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع