شقق للبيع كاش في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 20

553 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 195م استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفل سعر شقة 195م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ريسيل متشطبه بمقدم 2,100,000 في او ويست

    Coldwell Banker Wealth logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه-3غرف-ريسيل بدون اوفر او ويست-بمقدم 1,634,605ج

    Coldwell Banker Wealth logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٨٬٥١٢ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 131م متشطبة بالكامل ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٨٬٥١٢ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 131م متشطبة بالكامل ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٨٬٥١٢ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 131م متشطبة بالكامل ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣١٬٣٣٨ جنيه

    للبيع شقة متشطبة غرفتين استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ارضي بجاردن استلام فورى - مرحله النادي..

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ريسيل متشطبه بمقدم 2,100,000 في او ويست

    Coldwell Banker Wealth logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (206م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع حدائق اكتوبر ايكوويست

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال شقه 3 غرف استلام سنه بمقدم 4.5 مليون

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع تشطيب الترا لوكس كمباوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع داخل مشروع O West – مرحلة Tulwa

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي 173م +حديقة 86م اطلاله مفتوحه غير مجروحه

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه جدا ارضي بجادرن خالصه اقساط

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي175م بجارن فيو مفتوح لقطه في كمباوند تاله

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع حدائق اكتوبر ايكوويست

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    173م² مع حديقةكبيره موقع ممبيز في كمبوند تالة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٦٬٦٥٠ جنيه

    شقة 145م بمرافق كاملة ف ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه دبل فيو استلام فوري مقدم 5.3 عقد قديم

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري كمبوند او ويست اورسكوم استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل مقدم شقه استلام فوري ب 4.85 مليون

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه استلام فوري مقدم 5.6 مليون باقل توتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع