شقق للبيع كاش في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 16

553 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مقدم 310 الف وقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى مقدم 2مليون/7.5مليون كاش

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى مقدم 2مليون/7.5مليون كاش

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة استلام فوري بسعر مميز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة استلام فوري بسعر مميز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن تشطيب سوبر لوكس ف باديا بالم هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٦٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار بالم هيلز و نادى الجزيرة بتسهيلات

    City Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٥٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬١٨٣ جنيه

    موقع مميز جدا شقة 152م استلام 2027 ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع باديه بالم هيلز تشطيب مودرن

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنصف السعر شقة متشطبة استلام فوري في باديا

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦٦٬٩٠٦ جنيه

    استلام سنة شقة في باديا متشطبة بالكامل دور تالت

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠١٬٨٩٩ جنيه

    وحدة متشطبة بالكامل بموقع مثالي في أكتوبر

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٢٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٦٧٬٧٥٦ جنيه

    جاهزة للاستلام خلال شهور في موقع حيوي

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع من بالم هيلز قسط على 10سنة

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالكامل من بالم هيلز في اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م متشطب في اكتوبر من بالم هيلز بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه فى بالم هيلز اقل سعر تكملة اقساط

    CBE New Homes logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ب ماونتن توب آي سيتي أكتوبر Mountain Top

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣١٬٥٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة استلام فوري مرحلة The Lake اكتوبر

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٨٤ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٨٤ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م أرضي بحديقة في بادية بالم هيلز فوري تشطيب

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تقسيط مقدم 795 الف 9.8م كاش ف بالم هيلز

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع