شقق للبيع كاش في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 19

553 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    195 فيو لاندسكيب علي اكبر جاردن في كمبوند اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند ماونتن فيو آي سيتي أكت

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | سكاي لوفت 140م استلام فوري مقدم 4.8 مليون

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٩٤٬٥٤٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 178م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٩٤٬٥٤٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 178م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 195م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 195م استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 208 متر كمبوند جرين 5 , 6 أكتوبر

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع تشطيب الترا لوكس كمباوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م للبيع في أو ويست-تشطيب كامل- بإقساط

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٤٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Green 5 - الشيخ زايد - مساحه 208

    Guides Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٤٩٦ جنيه

    استلام فوري في iCity October بأقل مقدم وأطول فترة

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 متر - استلام فورى متشطبه الترا سوبر لوكس..

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت 4 غرف -اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر شقة 3 غرف -اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف بحديقة 160م اويست tulwa استلام متشطبة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 155 متر كومباوند ماونتن فيو اي سيتي

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم و متبقي في الكومباوند ب اعلى مساحه

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 155م استلام فوري ماونتن فيو اي سيتى

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٢٢٥ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 145 متر استلام فوري متشطبة

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٢٢٥ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 145 متر استلام فوري متشطبة

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٢٢٥ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 145 متر استلام فوري متشطبة

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف بحديقة ١٥٥م اويست tulwa استلام متشطبة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن 146 متر غرفتين استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٤ جنيه/متر مربع