شقق للبيع كاش في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 11

553 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م في سوان ليك في زايد مقدم 2.350.000

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند جرين 5 مباني ادريس تشطيب مودرن

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى بجاردن مقدم 4م-16م كاش

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى بجاردن مقدم 4م-16م كاش

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع بين الفلل و جامعة بادية باديا بالم هيلز

    Roots Development logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة داخل جنة اكتوبر اميز لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر ف جنة اكتوبر متشطبة بأقل مقدم بفيومميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة اكتوبر خالصة اقساط متشطبة بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط شهري 19الف فقط مقدم200 الف 7.4م كاش

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مساحة مميزة في icity اكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مقدم 310 الف وقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٢٬١٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بفيو مباشرة على حمام السباحة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة في ماونتن فيو MV استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م إستلام فوري - متبقي 700ألف - فيو لاندسكيب

    The Choice For Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بموقع مميز

    Roots Development logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة في ماونتن فيو اي سيتي فيو ع اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر بفيو لاند سكيب متشطبة ف جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بأكتوبر استلام فوري متشطبةجاهزة للمعاينة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل فيو جانبي للسنترال مقدم 4.5 فقط

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش او بتسهيلات في كورت يارد ابراج ايون

    DMG logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بڤيو بحرى و المتبقى بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٥٨٬٠٣٠ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي ٤٥٠ الف توتال كاش ١١ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع