شقق للبيع في مدينة السادس من أكتوبر بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 13

3,511 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فورى فى اويست و تقسيط على ٩ سنين

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر بسعر الطرح من هايد بارك في قلب 6 أكتوبر

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 3 غرف نوم للبيع فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع اقساط تصل 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م بفيو بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باعلي نسبه تميز ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن فوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف نوم للبيع باعلى مده اقساط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 3 غرف بأقل مقدم استلام 2027 !

    Real Vision logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فيو لاجون في سوان ليك بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم باركس بجانب سوان ليك وهايد بارك

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٧٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في ابفيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بي اكس متشطبة بالكامل بالقرب من نيو جيزة

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب 183م فيو الاهرامات في بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى بالم باركس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى بالم باركس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمساحة مميزة للبيع بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٦٢٬٣٧٥ جنيه

    شقة بيع غرفتين في هايد بارك الشيخ زايد متشطبة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط بمقدم مليون 250 الف بسعر 15م

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دوبل فيو تكملة أقساط إستلام فوري ماونتن

    Abrag Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م متشطبه بالتقسيط ع10 سنين بجوار مول العرب

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز لشقة ارضي بجاردن في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة إستلام فوري تكملة أقساط ماونتن فيو

    Abrag Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع