شقق للبيع في مدينة السادس من أكتوبر بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 16

3,518 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    اكتب عقد شقتك بمقدم 11% على جزيزة في حدائق اكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 6–سعر مميز شامل الصيانة والنادي

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 6–سعر مميز شامل الصيانة والنادي

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 6–سعر مميز شامل الصيانة والنادي

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٧٣٬٥٠٠ جنيه

    SOLIN Residence اختيار ذكي في لوكيشن ملوش بديل

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بحدائق اكتوبر بمقدم 990 الف

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيو مميز ببيتا ريسيدنس باقل مقدم وقسط/8 س

    Evergreen Properties logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه 78م باقل سعر مقدم 10% واقساط علي 8س

    Evergreen Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف دايركت ع الواحات باقل سعر وقسط بيوصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز 3غرف 150م متشطبة بمقدم 0% واقساط لحد 9 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم100الف امتلك أميز سكاي لوفت فMV I city قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 100الف وقسط شهري 20الف طريقه سداد ل 10س

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة ارضي بموقع مميز في كمبوند جولز- انرشيا

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أكتوبر بلازا - سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل امام مول مصر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف بادية بالم هيلز متشطبه تقسيط ع١٢سنه بمقدم163

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135متر فى اشجار سيتي بمقدم 5% وقسط 12 سنه

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مميزة 3 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٩٤٦٬٣٥٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف فيو لاند سكيب بمقدم 5% في O Views

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٩٤٦٬٣٥٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف فيو لاند سكيب بمقدم 5% في O Views

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفى O West بأقساط أفضل سعر فى اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري خلف ماونتن فيو اي سيتي بسعر لقطة

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع