شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 9

418 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (166م) بخصم 50% فى تاج سيتى تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متر بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 157م استلام فورى مقدم 1.9م قسط 8س كاش 13م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه للبيع 132م فى تاج سيتى بفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشترى شقة (3 غرف) اقل سعر فى تاج سيتى قبل الزيادة

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيوgolf شقه برووف douple height اقساط 12 سنه تاج

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12سنة في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور شقة متشطبة بفيو water feature اقساط 6س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن خاص(استلام فوري)علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بجوار الAUC في كمبوند iCity

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ارضي بجاردن تريبل فيو - بواجهة بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبVIPواستلام فورى شقه بمقدم1.47مليون بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة للبيع 116م سوبر لوكس دقائق من AUC

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (استلام فوري)بالقسط علي8 سنين في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجارن استلام فوري في ماونتن فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 170م للبيع من ماونتن فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع