شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 2

418 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم مفتاح شقتك جاهزه للسكن بفيو ساحر !

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٤٧٬٩٠٤ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن جاهزه للمعيشه بجوار الAUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بأقل سعر من لافيستا بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري للبيع في إيستاون سوديك | أرضي بحديق

    KRE investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170متر بجاردن فوري متشطبة في التجمع بمقدم 10%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه ب5% بالتجمع بكمبوند ريجنس سكوير

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار وسكن مميزة في تاج سيتي – أورجامي جولف

    clear scope logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 14 سنـة ! وبجوار قطامية هايتس شقة 216م كورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,400,000 + قسط حتى 14 سنة= كورنر - بحري - دبل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مطار القاهرة شقة للبيع 166م تقسيط فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيو خيالي علي pool باقل من سعرها ب 25%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة بجاردن متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط و 13م كاش

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط و 13م كاش

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع