شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 3

418 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م متشطبه high end بحري وبفيو خيالي ع lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مطار القاهرة شقة للبيع166م اقل سعر _تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقه بتشطيب سوبر لوكس+فيو مفتوح لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف تاج سيتي باقل مقدم ف السوق ريسيل فرصه

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة127م بتشطيبVIP جاهزة للمعاينة بخصم35%

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بجوار الرحاب بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بجاردن iVilla من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام فوري متشطبة بجوار الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن (جاهزه للسكن) للبيع فى ديستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م في باتيو اورو من لافيستا بمقدم 1.900.000

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف امام مطار القاهره على طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو greenery شقة متشطبة اقساط 10 سنين من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٥٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    يمقدم 1.9م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٢٬٧٦٩ جنيه

    شقة 140م بفيو خيالي مفتوح علي lagoon ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 3 غرف تشطيب VIP فيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من الماركت بلوكيشن لقطة وبحري في ايسيتي التجمع

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 10س = تشطيب فاخر - كورنر - بحري بفيو Trible

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيومفتوح شقة متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح علي park شقة3 غرف في هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١١٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (اقرب استلام )بالقسط علي 6 سنين في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ارضي بجاردن تريبل فيو - بواجهة بحري

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع