شقق 80 متر للبيع في الغردقة, صفحة 13

5,732 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٨٢٠ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى – استثمار ذكي

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة نوم بإطلالة بحر | تسليم فوري

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م غرفة نوم أرضي على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    شقة 63م غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 41م بموقع حيوي على الممشى – فرصة ذكيه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفة نوم بإطلالة مباشرة على البسين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    شقة 63م غرفة نوم أرضي – سهولة وصول وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٣٢٬٠٥٠ جنيه

    امتلك 63م بغرفة فندقية… أسلوب حياة فندقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م بإطلالة بحر… رفاهية بلا حدود

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 37م بإطلالة ساحرة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    68م غرفة نوم أرضي في الهضبة – موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    89م بجاردن خاص – عيش الهدوء والرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    41م باطلالة مسبح… استمتع بأجواء منتجع حقيقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٥٦٣ جنيه

    74م غرفة نوم بإطلالة جبلية – هدوء وراحة يومية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استديو 46م باطلالة علي الجاردن في مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م بإطلالة شارع وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    احجز استوديو 58 م في مجاويش أفضل سعر الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش موقع نابض بالحياة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش وابدأ استثمارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش واستغلال مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 58 م في مجاويش بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 58 م في مجاويش فرصة لا تعوض

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش تصميم ذكي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 57 م في مجاويش مع حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 58 م في مجاويش طلب عالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع