شقق 80 متر للبيع في الغردقة, صفحة 11

5,732 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقة 76م باطلالة مميزة علي المدينة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 60م – تصميم عصري وموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 60م – فرصة مثالية للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٥٦٣ جنيه

    شقة 74م غرفة نوم – تصميم مريح قريب من كل الخدمات

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 55م… إطلالة مسبح ساحرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    شقة 68م غرفة نوم – موقع حيوي في قلب الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٢٤٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 51م باطلالة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 56م الدور التاني باطلالة جبلية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    55م… رفاهية فندقية بإطلالة مائية رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢١٧٬٥٠٠ جنيه

    65م بغرفة فندقية… تجربة سكنية فريدة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٤٥٬٩١٧ جنيه

    امتلك الآن في سهل حشيش بدون مقدم وقسط على 6 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفة نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا متشطب بالكامل بمقدم 15% تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا- استديوا متشطب بموقع مميز تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه 1نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلالة مباشره علي البحر للبيع في الغردقه

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتى 5 سنوات في الغردقة Pool View ستوديو

    El-Bedihy & Co logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٦٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    امتلك استوديو حديث على البحر في الغردقة بمقدم 10%

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬١٩٤ جنيه

    استوديو بفيو مسبح أتلانتس الغردقة | تقسيط 4 سنوات

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٨٩٣ جنيه

    ستوديو على البحر مباشرة بجوار الجونة جاهز للاستلام

    Rook Estate logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    منتجع بشاطئ خاص في الغردقة بمقدم 10% فقط

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في قلب الغردقة بخصم 20%

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في الكوثر, علي حمام السباحه

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي1 غرفة على البحيرة مفتوحة في ويست جولف

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    استلم فوراً: استوديو فندقي عقد أخضر بعرابيا

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع