شقق 70 متر للبيع في الغردقة, صفحة 6

4,540 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو57 متر على البحر للبيع في الغردقة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    1 BR Apartment in prestigious location in Tawaya

    Beyoot logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | ويست جولف

    Good Vibe Homes logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر وبسين في الغردقة.. قسط 4 سنين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٩٨٬٨١٩ جنيه

    شقة بفيو حمام سباحة – منطقة مجاويش

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز بالقرب من البحر بمقدم 200 الف

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا سهل حشيش استيدوا متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا متشطب بالكامل بفيو مميز تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٨٧٬٣٧٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة أول الممشى بمقدم 10%

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    استلم فورى وحده بتقسيط على 3 سنين ف قلب الغردقه

    Hurghada View Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • الداو ستراند

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الداو ستراند

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٩٧٬٦٨٠ جنيه

    امتلك الآن واستلم نهاية 2026 و خصم 10%

    El-Bedihy & Co logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٨٦٬٦٧٢ جنيه

    شقة بأميز مكان في الهضبه للبيع - استلام ديسمبر26

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٣١٬٤٦٧ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة | استوديو في Clan Hurghada

    HPK logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    أرخص ستوديو في قلب الكوثر: استثمار ذكي وسعر لقطة

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥١٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو 57 متر مجاويش الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • ارك سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,قوس سوما

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٨٧١٬١٠٠ جنيه

    ستديو 60م استلام فوري – ممشى الأحياء–تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرف بمشروع فندقي: رفاهية السكن في الممشى

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٤٧٦ جنيه

    ستوديو في الغردقة بشاطئ خاص وقسط على 4 سنين

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٦١٤ جنيه

    ستوديو في الغردقة فيو بسين بقسط على 4 سنين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٩٦٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • هاواي ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edar Sea View Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ستديو سي فيو - عقد اخضر - الممشي السياحي -بالتقسيط

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧١٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة فى الممشى

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح والبحر | مارفينتو

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٩٬١٩٢ جنيه

    استوديو 53 متر يطل على البحر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 41م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٨٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • ماجرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ماجرا الغردقة

    استوديو, 1 - 2 غرفة