شقق 70 متر للبيع في الغردقة, صفحة 4

4,540 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٥٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment at Riva Beach Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح، 68 مترًا | قصر أور

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٨٩٬٥٢٣ جنيه

    ستوديو 43 متر على البسين الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٩٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع في أورورا بالاس بالغردقة70م²بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٤٠١٬٤٠١ جنيه

    في الغردقة.. ستوديو بمقدم 20% وفيو على البسين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • كالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,كالا

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع – مرايا | الجونة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٣١٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٤٧٦ جنيه

    ستوديو في الغردقة بشاطئ خاص وقسط على 3 سنين

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٩٩٬٩٠٠ جنيه

    ستوديو بالممشي السياحي علي حمام السباحة بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٨٨٬١٠٠ جنيه

    شقه 60م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٨٧٠ جنيه

    استوديو 43م تشطيب كامل +57جاردن

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • كاماران

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,كاماران

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو مودرن على المسبح.. الرفاهية في قلب الممشى

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة على المسبح في

    Second Home Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة بإطلالة على اللاجون وبقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في قلب الغردقه, عرابيا بخصم 20%

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر بإطلالة مسبح موقع مثالي وأفضل سعر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نورث باي - الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,نورث باي

    3 - 6 غرفة

  • 15

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم | خدمات منتجع | قريبة من البحر

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلاة على المسبح | تسليم قريب 2026 جاهز

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح: ستوديو بحديقة ومسبح في أرقى بالأحياء

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٠٢٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح قرب مطار الغردقة بخطط

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمباوند اطلانطس كاستيلو - الغردقه

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • ال بيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Land Developers
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ال بايو

    استوديو, 2 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٨٧٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على حمام السباحة – لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على المسبح من الاستوديو | ريد هيلز

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن 5% مقدم فقط بمشروع مميز بسهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١١٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بمنتجع متكامل بمنطقة الانتر

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٦٨٬٨٦٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • شدوان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٨٧٤٬١١٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,منتجع شدوان

    2 - 5 غرفة