شقق 70 متر للبيع في الغردقة, صفحة 14

4,540 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م بعائد مضمون قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بجوار بالم ديميرت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م بجوار أكبر مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بالقرب من المارينا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م وتصميم عصري فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م بإطلالة بانورامية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م بمشروع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م على طريق عرابيا مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م وقرارك الصح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م داخل مجتمع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بخدمات فندقية راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٢٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قصر اورورا في الغردقه بتخفيض 20%

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 54متر متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا استديوا للبيع متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تملّك في أضخم مدينة سكنية: قسّط براحتك لـ 10 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    طريق الغردقة الاسماعيلية, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة للبيع في الغردقة | 70 متر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    فرصة استثمارية مناسب للسكن أو تحقيق عائد إيجاري

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر استثماري قوي

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٧٬٠٦٥ جنيه

    مناسب للسكن أو تحقيق عائد إيجاري قوي.

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٦٬٦٧٢ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك وحدة عصرية في قلب الغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بموقع متميز وإطلالة مسبح في ريفا ريزورت

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    قبل زيادة الأسعار: استوديو في الكوثر بأقل من مليون

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٨٣٬١٤٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح: ستوديو بحديقة ومسبح في أرقى بالأحياء

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٣١٬٦٣٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع