شقق 70 متر للبيع في الغردقة, صفحة 19

4,540 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠١٬٦٢٠ جنيه

    Studio pool view for sale at Atlantis Resort

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠١٬٦٢٠ جنيه

    Atlantis Resort على طريق الهضبة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet for sale at Marvento Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٨٢٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 62م بإطلالة حمام سباحة – مارك ريزورت

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    Florenza Khamsin فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٢٤٬٤٩٩ جنيه

    ستوديو 53م في قلب الغردقة يري البحر بخدمات فندقية

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٦٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب من البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٦٦٣٬٢٦٠ جنيه

    ستوديو pool view استلام 2027

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في الغردقة – منتجع متكامل

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بفيو الممشى والبسين.. لقطة في جراند روك

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الغردقة – | إطلالة بحرية | استلام فوري

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره باطلالة على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    ستوديو 54 متر في سهل حشيش

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو على حمام سباحة في الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٩٥٠ جنيه

    قسط استوديو لـ 5 سنين في الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم باطلالة على المسبح- الهضبة

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    Pool Level Studio: Best Price & Direct Pool View

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باطلاله على حمام السباحه - الهضبة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٢٢٬٤٠٠ جنيه

    أيكونيك ريزورت: شقة غرفة وصالة بأحسن نظام سداد

    Knight properties logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو على بعد10دقايق من البحر بأقل من مليون

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة الممشى في مشروع على البحر بمقدم15%

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 68 م² في مجاويش بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة بمساحة 64 م² في مجاويش بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 64 م² في مجاويش واستمتع بحمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع