شقق 70 متر للبيع في الغردقة, صفحة 12

4,540 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع في الغردقه بالقرب من الجونة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده بمقدم 300 الف و تقسيط على 3 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠١٬٦٦٠ جنيه

    استوديو مطل علي البحر أورو بيتش الغردقة

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع | تقسيط 6 سنوات | سهل حشيش

    HPK logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو Aurora Palace مجاويش الغردقه أرضي

    HPK logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه صاله سي فيو بشاطي خاص بالاحياء بالغردقه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٤٢٬٤٠٠ جنيه

    استوديو بمسبح في قلب الممشى.. استثمارك المضمون

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬١٥٠ جنيه

    ستوديو بفيو بسين في الغردقة اقساط 3 سنين

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦١٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لا مورا – سكن عصري وعائد إيجاري أعلى

    Homes Bay logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٣٨٬٠٦٠ جنيه

    ستوديو بفيو بحر وبسين في الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦١٬٢٥٧ جنيه

    استوديو 52 متر للبيع بفيو بحر الغردقة

    Knight properties logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٤٣٥٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في الغردقة أقساط علي سنتين ونصف

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٧١٬٦٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الغردقة جنينة خاصة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    تملّك شقة 2 غرف بمسبح على بُعد خطوات من الممشى

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37 متر يطل على حمام السباحة بالتقسيط

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٣٤٩٬٧٧٦ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | فلورينزا

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% علي 4 سنين أورورا بالاس، الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٢٥١٬٥٨٦ جنيه

    ستوديو – الدور الأرضي (إطلالة على حمام السباحة)

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٤٢٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 32م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمساحة 58 م في مجاويش وسعر مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    احجز استوديو 58 م بموقع استراتيجي في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦١٬٦٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 58 م بعائد مضمون في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م وتصميم ذكي للمساحات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٤٦٧ جنيه

    احجز استوديو 57 وحمامات سباحة متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع