شقق 50 متر للبيع في الغردقة, صفحة 5

1,268 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬١٩٤ جنيه

    استوديو بفيو بسين..للبيع في الغردقة

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بـ Riva الغردقة | لاجون وشاطئ خاص بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    فرصة استثمارية بالأحياء | تقسيط على 4 سنوات

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٤٥٢٬٧٣٨ جنيه

    Florenza Khamsin فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    ستوديو 40م بسعر مميز بمشروع بوسط البلد

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • أرينا بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرينا بلانكا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    ستوديو فيو شارع|عرابيا, وسط الغردقه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣١٧٬٧٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحته 50 متر مربع قالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٣٩٥٬٤٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 35 متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٤٧٬٤٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet for sale at Marvento Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • لازولي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦٤٬٢٨٦ جنيه

    خطة السداد: 30/170
    المطور العقاري
    REKAZ Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,لازولي

    1 - 2 غرفة

  • 20

    شقة

    ٢٬٦٦٣٬٢٦٠ جنيه

    ستوديو pool view استلام 2027

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بفيو الممشى والبسين.. لقطة في جراند روك

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    Pool Level Studio: Best Price & Direct Pool View

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باطلاله على حمام السباحه - الهضبة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو على بعد10دقايق من البحر بأقل من مليون

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • فير وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة الممشى في مشروع على البحر بمقدم15%

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 40 م² بجوار كارفور بعائد قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 41 م² على الممشى بموقع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 43 م² بإطلالة حمام سباحة وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 48م² إطلالة حمام سباحة وسط أرقى فنادق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لا مير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 40
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,لا مير ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 41 م² واستفد من أقوى فرصة استثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 48 م² بتشطيب فاخر وموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 48 م² على الممشى واستمتع بالخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 41 م² في قلب الممشى بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 45 م² وسط أفضل شواطئ الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة