شقق 50 متر للبيع في الغردقة, صفحة 8

1,268 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سكني | شاطئ خاص | أسلوب حياة منتجعي

    Rook Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٩١٬٥٤٨ جنيه

    ستوديو جاهز للبيع في الغردقة إطلالة مسبح موقع مميز

    Rook Estate logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو يري البحر بشاطئ خاص بمقدم 15% وتقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٨٣٬٣٧٥ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على الشارع بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمقدم 35% استلام فوري في شيراتون

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو داخل منتجع متكامل بأسعار مميزة

    El-Bedihy & Co logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الداو هايتس- الغردقه

    Eastmark logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٩٩٬٩٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع اطلالة حمام سباحة في الممشي السياحي

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٢٦٬٣٥٠ جنيه

    استوديو بول فيو بأقل سعر استثمار في الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا -استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مباشرة على ممشى South Side – الغردقة

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠١٬٥٤٣ جنيه

    استوديو 40م تشطيب كامل إطلاله ع البحر والمسبح

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٦٬٢٤١ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 50 متر مربع استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37م تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر و حمام سباحه|منتجع حياة, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    ستوديو بتيراس خاص بالممشي بخطة سداد 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استديو 38م بالقرب من الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 46م في Blue Crest بموقع هادي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة42متر بغرفة نوم على شاطئ الغردقة

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬١٩٤ جنيه

    استوديو للبيع في الغردقة | إطلالة حمام سباحة

    Rook Estate logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالكوثر: أفضل سعر وأجمل إطلالة علي المسبح

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو جاردن فيو الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٤٣٨٬١٠٠ جنيه

    استوديو أرضي فيو بسين.. لقطة في جراند روك

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة حمام سباحة على طريق الممشى السياحي

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر استثماري قوي

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع