شقق 180 متر للبيع في الغردقة, صفحة 9

9,997 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 91 م بخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98متر غرفتين بمساحة مريحة في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك غرفتين 89 م وسط مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    82م + جاردن 23م… بيتك وسط الطبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 117 م بأقوى فرصة استثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 61متر غرفة نوم بتصميم عصري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    82م غرفتين… كل حاجة أقرب ليك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 76متر غرفتين بإطلالة شارع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    احجز غرفتين 89 م مع أكوا بارك للأطفال

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٣١٬٥٠٠ جنيه

    شقة 81متر غرفة نوم بإطلالة شارع مميزة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 102متر غرفتين دور أرضي بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك 117م غرفتين… عنوان للرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٧٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91متر بإطلالة حمام سباحة بالدور الثاني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90متر غرفتين بإطلالة شارع رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68متر غرفة نوم بتصميم عصري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 67متر غرفة نوم في موقع حيوي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93متر غرفتين بإطلالة حمام سباحة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار سينزو مول 89م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م + جاردن بسعر مغري في الموج

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88متر غرفتين بالدور الثاني في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 89متر غرفتين بإطلالة رائعة على حمام السباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م وسط لاندسكيب واسع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬١٢٥ جنيه

    استثمر في 91م في موقع سياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 55متر غرفة نوم مناسبة للسكن والاستثمار

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٧٩٬١٦٥ جنيه

    89م دور تاني + روف… إحساس مختلف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٢ جنيه/متر مربع