شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة, صفحة 30

1,714 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي لاند سكيب في او وست .........

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر أقل من السوق للبيع

    Driven Properties logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعرالسوق شقة سوبرلوكس ف بادديه استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان 90 م

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 60 م – للبيع أو للإيجار – الحي 12

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ميد جارد ريزيدنس كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 34
    المطور العقاري
    Kaizen Urban Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ميدجارد ريزدنس

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في كمبوند شيك امتلك استوديو

    Creative Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84 م - للبيع – الحي الثالث، 6 أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في كمبوند فيلدج ويست 75م متشطبه

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مدينة الرحاب – المرحلة الخامسة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 78م + حديقة 165م للبيع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • سرايات القطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة استلام فوري في بادية بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من غرفة متشطبة في زايد القديمة وتقسيط ع 10 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع The Hillage - Madar الشيخ زايد القديمه

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨١٥٬٩٢٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في بالم باركس – بالم هيلز

    Buyerside logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع لوكيشن مميز بافضل سعر فيو مميز

    Citizen Home logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٠٦٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • أمبرفيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,أمبرفيل

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 84م_ للبيع_ الشيخ زايد الحي الحداشر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان – الشيخ زايد

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري علي حدائق زيد الشيخ زايد استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري استيديو فى ابراج زد باطلاله مفتوحه

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • في ليفل

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٦٦٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,في ليفيلز

    3 غرفة