شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 337

19,323 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالقرب من مطار سفنكس بسعر مميز بقسط 10 س

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب فى كمبوند جولز بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان بموقع مميز بمقدم 5% فقط ب اول سعر ل 10س

    Realm Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Buyerside logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 م للبيع – ويست ليفز West Leaves

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالقرب من مطار سفنكس بسعر مميز بقسط 10 س

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه غرفتين بافضل سعر - متشطبه - موقع مميز

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٩٤٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس - موقع متميز - 114 متر - باديا بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف نوم استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٩٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل غرفتين مع روف في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالقرب من مطار سفنكس بسعر مميز بقسط 10 س

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للانتقال الفوري ب اقل سعر بموقع مميز

    Realm Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومبوند فيلدج ويست 154م متشطبه

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري نصف تشطيب في سوديك الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري علي افضل فيو وسعر لقطة

    Realm Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 60 م – للبيع أو للإيجار – الحي 12

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - موقع مميز

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٦٢٬٤٣٤ جنيه

    لفتره محدوده شقه للبيع في باديا بالم هيلز بمقدم 5%

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في كمبوند شيك امتلك استوديو

    Creative Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات بمقدم766الف واقساط8س

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 113م + بجاردن خاص مباشراة علي الاهرامات

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بموقع متميز - اقل كاش في الماركت

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند مراكز (AEON)مول العرب-متشطبه

    متصدر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع