شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 220

19,205 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اويست لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٧٤٬٧٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف جولز استلام فور بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سكاي رامب مساحه 125م

    متصدر

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اويست لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اويست لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    111م دور 5 متشطبه بالتكييفات 10% مقدم وقسط 7 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر سكاي لوفت ف مرحله MV لوكيشن مميز جدا

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين حالا شقه بجاردن من سوديك مقدم 900ألف كاش 11م

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 108 شهر في 140م +روف تيراس 70م

    Promax Property Investors logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كيان استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فى متفرعات مصدق الدقي.

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيقلب حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف علي هضبه نيو جيزه في بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع صن كابيتال حدائق اكتوبر متشطبة بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن استلام فوري في اي سيتي

    I-Move logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع فووري بأقل سعر للشقق في MV the lake

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع ف جولز جوار نيو جيزة برايم لوكشن

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٥٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اويست لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 110متر متشطبة بالتكيفات بالتقسيط المريح

    property hills Elite logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرصة زد تاورز الشيخ زايد أقل سعر ريسيل

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ب قسط 10 س

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اويست لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 2 غرف للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale in courtyard Sodic west

    Adagio Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع