شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 184

19,205 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة متشطبة بالتكيفات 153 متر قسط على 10سنين

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م متشطبه بمقدم 5% وقسط 120 شهر استلام 2027

    Promax Property Investors logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة+AC بـ12مليون كاش او 445,181 ربع سنوي

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مباشرا علي شارع النزهه ب قسط 8س

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر لقطه للبيع متشطبة بالمطبخ +تكييفات

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد – كيان

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م في قلب جنة زايد 4 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة متشطبة بالتكيفات 153 متر قسط على 10سنين

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوندجنة اكتوبربأقل سعر-متشطبة بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مباشرا علي شارع النزهه ب قسط 8س

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد – كيان

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مباشرا علي شارع النزهه ب قسط 8س

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع نيو زايد ويستفيو ريزيدنس

    Properties-Today.com logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد – كيان

    property hills Elite logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مباشرا علي شارع النزهه ب قسط 8س

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 2 نوم بموقع مميز بجراج فيو لاندسكيب

    Triple V Real Estate Consultancy logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جنة زايد4 شقة بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع حدائق اكتوبر3غرف كمبوندليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف نوم للبيع في كمبوند تراس

    Properties-Today.com logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٨٧ جنيه/متر مربع