شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 139

19,205 عقارات أخرى
  • 28

    شقة

    ٥٬٤٠٨٬٦٥٠ جنيه

    شقة 157 متر بمقدم 416.050 في كمبوند ليك فرونت ..

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10%وقسط يصل ل9 سنين في 139م 3 غرف بسعر مميز

    Promax Property Investors logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 140م متشطبة بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الاستلام فوري تصلح للاستثمار او اسكن من المالك

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروشة للبيع في مونتن فيو اي سيتي

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة + غرفة ماستر

    Inspire Homes logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين في 136م تشطيب الترا لوكس

    Promax Property Investors logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك باقل سعر استلام قريب جمب مول مصر ع الواحات

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٣٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 150متر استلام قريب في أو ويست أوراسكوم

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن استلام فوري في مونتن فيو

    I-Move logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 484K وامتلك 123م بسعر مميز وقسط على 84 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيتا جولف ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 2 bedrooms prime location

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٥١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي الثاني بسعر مميزة

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن متشطبة بجانب سوديك امام مطار سفنكس

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 105م بالسعر القديم وقسط ربع سنوي 163K ل2030

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ١٧٥م² مطبخ و تكييفات للبيع – بالم باركس

    Ammaier for real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في كلوب بارك استلام فوري 3غرف

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ب10% مقدم وتقسيط على 10 سنين 115م

    Promax Property Investors logo image

    مساكن سامايا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجنه زايد 1 علي مول the gate

    Emaar Prime X logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% في يونت 155م فيو لاندسكيب وقسط 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في كمبوند ديجويا استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم هيلز بقسط 12 سنوات

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣١٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي حمامات السباحه برايم لوكيشن المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة للبيع - استلام قريب

    Emtdad Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع