شقق 120 متر للبيع في كمبوندات القطامية, صفحة 4

468 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز للبيع بوان قطاميه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م ريسيل فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة نصف تشطيب في كمبوند وان قطامية المعادي

    Chances Real Estate logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 87م وجه في قطامية جيت علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م تكملت اقساط فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري جاهزة للمعاينه بالتجمع بقسط4س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٣٦٠ جنيه

    استوديو72متر في مشروع قطامية جيت اول طريق القطامية

    One Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٤٢٣٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 42 متر بمقدم 121.170 علي طريق الدائري ..

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي دائري المعادي في وان قطامية ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع علي دائري المعادي في قطامية جيت ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع علي دائري المعادي في قطامية جيت ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين وجهه ف كمبوند امام وان قطاميه ع الدائرى

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 65 م بكمبوند قطامية جيت استلام فوري

    Ring Road Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ١٢٠م للبيع بتراس خاص بكمبوند بالمقطم

    Find Real Estate logo image

    ارت سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين اماميه استكمال اقساط في قطاميه جيت

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول سكن في كمبوند سما علي دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى فى قطاميه جيت مساحة 94م

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 87م وجهه مقدم 1,250,000 و تقسيط ع 4 سنين

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 65 م بكمبوند قطامية جيت استلام فوري

    Ring Road Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع ريسيل في كمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب في كمبوند مكاني القطامية

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    مكاني, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 105 متر نصف تشطيب للبيع بكموند مكاني

    Wonder Homes For Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م وجهه تكملت اقساط فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع