شقق 120 متر للبيع في كمبوندات القطامية, صفحة 2

468 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه على حمام السباحه استلام فورى قطاميه جيت

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٩٤م قطاميه جيت بسعر مميز لسرعه البيع

    Homes Real Estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م كومبلكس قطامية جيت استلام فورى بسعر مميز

    متصدر

    Homes Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م بكمبوند وان قطامية بجوار كارفور المعادي

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 120متر ب وان قطاميه بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 64م فيو حمام سباحة للبيع- كمبوند قطامية جيت

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 115م في وان قطاميه (بفيو و سعر مميز)

    INVEST PRO logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو85م غرفة ريسيل فى وان قطامية بموقع وسعر مميز

    INVEST PRO logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطبات خاصة في قطامية جاردينز

    Top Homes Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م لقطه للبيع بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدودة 5%مقدم شقة بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك فورى في قطاميه جاردنز

    Catchers investment logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي متشطبة للبيع في قطامية جاردنز

    Catchers investment logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز للبيع تشطيب كامل الترا سوبر لوكس

    Catchers investment logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالكامل vip فوري جاهزة للانتقال

    Catchers investment logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين بسعر ممتاز تكمله اقساط

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للسكن الفوري غرفتين 97 م

    Closer logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م تكملت اقساط فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 107م في قطاميه جيت تكمله ااقساط فيو مميز

    INVEST PRO logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم - شقة ريسيل - بحديقة

    متصدر

    Remax The Address logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل غرفتين وجهه فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع