شقق بمساحات كبيرة للبيع في وان قطامية, كمبوندات القطامية

299 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند وان قطامية موقع مميز ع الدائرى

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 135م بالتكييفات والفرش(الجراج) بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م وان قطامية بمقدم 3650000 و اقساط 3 سنوات

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 130م غرفتين كامله التشطيب بالجراج

    INVEST PRO logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧٠ متر تكمله اقساط وان قطاميه دائرى المعادى

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطامية ع الدائري سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوندوان قطامية على الدائرى -فيومميز

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٤٠م كومبوند وان قطاميه فيو امامى مميز

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بتقسيمه وبرج مميز جدا للبيع بوان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م فيو مميز جدا على اكبر جاردن فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب ١٤٠ متر وان قطاميه دائرى المعادى

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند وان قطاميه دائرى المعادى شقه ٢٣٠ م

    Homes Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٦٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 152م في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م تقسيمه مميزه مفروشه وبالجراج بوان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٣٧م وان قطاميه واجهه اماميه بالجراج

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القطامية كمبوند وان قطامية

    شركة البحيري جروب logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل231م فيو جاردن استلام فوري تقسيمه مميزه

    MRG Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137 متر بوان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالجراج على حمام السباحه فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع